رامبند جوان و همسرش نگار جواهریان

رامبد جوان زندگی شخصی + تصاویر همسرش

رامبد جوان تبریزی 1 دی 1350 در محله شهرآرا تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون ، مجری و کارگردان است . خانواده اش همانطور که از نام فامیلی اش پیداست اصالتا تبریزی و تورک زبان هستند . او یک خواهر به نام پوپک دارد که 8 سال از خودش بزرگتر است و به گفته او نامش را خواهرش برگزیده است . رامبد به معنای فرشته صلح و ارامش است (یادی کنیم از شوخی جناب خان در برنامه خندوانه : فرشته جونده !! ) او تحصیلات خود را تا دیپلم بیشتر ادامه نداده است . سه بار ازدواج کرده و دو بار طلاق گرفته است که در ادامه از جزییات ازدواج هایش آگاه خواهید شد .

ازدواج اول رامبد جوان

رامبد جوان در دهه 70 با هنرمندی به نام ماندانا روحی ازدواج کرد البته سروصدای پیوند آنها زیاد به اطرافیان نمی رسید . سرانجام پس از چندسال زندگی مشترک ، رابطه انها به بن بست رسید و منجر به طلاق شد .

ازدواج دوم رامبد جوان با سحر دولتشاهی

رامبد جوان چندسال بعد از جدایی از همسر اولش ، در سن 36 سالگی بفکر ازدواج مجدد می افتد . او بواسطه حضورش در تئاتر پسیانی و دوستی با خانواده پسیانی سحر دولتشاهی را می بیند و پس از آشنایی رابطه آنها منجر به ازدواج میشود . در مصاحبه ای سحر از حس خوب و اعتمادش به رامبد جوان و اینکه دوست داشته ازدواج پیش آید می گوید اما در سال 93 زمزمه هایی از اختلاف و جدایی آنها به گوش می رسید تا اینکه این خبر به واقعیت پیوست و رامبد جوان از همسر دومش نیز جدا شد . این دو در سریال مسافران که مورد پسند بسیاری از مردم قرار گرفت نیز هم بازی بوده اند .

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

ازدواج سوم رامبد جوان با نگار جواهریان

دو سال بعد از طلاق از خانوم سحر دولتشاهی شایعاتی درباره رابطه نگار و رامبدجوان خبرساز شد . مدتی بود که
صحت خبر ازدواج رامبد جوان با نگار جواهریان برای دوست داران برنامه خندوانه، ایجاد سوال کرده بود و تا آن زمان رامبد جوان به طور کامل این خبر را رسانه ای نکرده بود.
در برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی “خندوانه” بهترین برنامه ورزش و سرگرمی سال 94 از نگاه مخاطبان شد و نکته قابل توجه این بود که رامبد پس از تشکر و قدردانی از خانواده اش از نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای خانواده اش قدردانی کرد و مهر تاییدی بر رابطه خودش با نگار زد .رامبد جوان و نگار جواهریان در سال 95 به گفته دوستانشان مراسم عروسی شان را در یوانان برگزار کردند . ( خداروشکر که رامبد تا الان باز طلاق نگرفت !)

بیوگرافی رامبد جوان و همسر سومش

رامبد جوان و حواشی حضورش در کانادا به بهانه اکران فیلم

رامبد جوان که ابتدا به بهانه ی اکران فیلم قانون مورفی آنهم درست در اواخر بارداری همسرش به کانادا سفر کرده بود با واکنشنه چندان مثبتی از جانب مردم مواجه شد زیرا برخی میگفتند که او در برنامه خندوانه از وطن پرستی وحال خوب در ایران حرف می زد حالا چرا به بهانه اکران فیلم به کانادا سفر کرده تا فرزندشان در آنجا به دنیا بیاید ؟! چند ماه بعد از این موضوع و توجیه های او و همسرش بخاطر حضور در کنار خانواده نگار جواهریان با انتشار عکسی در فضای مجازی که نگار جواهریان بدون حجاب در خیابان حضور داشته است واکنش تند بسیاری از کاربران در فضای مجازی را دوباره برانگیخت .

به تازگی نیز خبر تولد فرزند دختر نگارجواهریان و رامبد جوان در کانادا اعلام شده است . رامبد و نگار صاحب فزندی به نام نوردخت شدند اما تاکنون تصویری از او و فرزندش منتشر نشده است .

رامبد جوان و همسر جدیدش

علایق رامبد جوان و فعالیت هایش

با اینکه به گفته خود رامبد کودکی بسیار پر جنب و جوشی داشته است اما هیچ گاه به فوتبال علاقه مند نشده است و نمیتواند نقش یک طرفدار فوتبال را داشته باشد .
وی می گویداگر بازیگر نمی شدم، موزیسین نمی‌ شدم، جراح زیبایی می‌ شدم. اگر جراح زیبایی نمی‌ شدم بوکسور می‌ شدم، اگر بوکسور نمی‌ شدم، قهرمان شطرنج و اگر همه اینها نمی‌ شدم حتما یک چوپان می‌ شدم!!

رامبد فعالیتش را از تئاتر آغاز کرده و سپس کم کم وارد تلویزیون شد .
وی فعالیت در عرصه بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و از سن ۲۳ سالگی مقابل دوربین رفت. رامبد جوان برای اولین بار در یک مجموعه تلویزیونی به نام همسران بازی کرد. نقش کوتاهش در سریال همسران باعث شد که بیژن بیرنگ کارگردان ایرانی وی را به بازی در سریال خانه سبز دعوت کند. بازی در فیلم خانه سبز به دعوت بیژن بیرنگ و بازی در کنار خسرو شکیبایی پلی برای ورود به عرصه حرفه ای بازیگری اش شد . او بیشتر به بازی نقش های طنز و کمدی می پردازد. فیلم های سینمایی زیادی از جمله پسرآدم دختر حوا با بازی زیبای شیلا خداداد، نگار( که هنگام اکران ، این فیلم را به همسرش نگار جواهریان تقدیم کرده است ) ، قانون مورفی و ورود آقایان ممنوع را کارگردانی کرده است .

تصویری از رامبد جوان و مهران مدیری در خندوانه

رامبد جوان و مهران مدیری -خندوانه

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *